h

CDA biedt excuses aan voor posters

23 februari 2011

CDA biedt excuses aan voor posters

Het CDA heeft zijn excuses aangeboden voor het plakgedrag in Veenendaal, waarbij de partij posters over die van andere partijen plakte, en zich niet aan afspraken over formaat en hoeveelheid posters per bord hield.

CDA-campagneleider Rick Tigelaar kwam zaterdag 19 februari persoonlijk bij SP-fractievoorzitter Jan Breur aan de kraam om dit te doen. Dit, omdat de SP over dit gedrag had geklaagd bij het CDA-bestuur.

"Je hebt absoluut gelijk," beaamde Tigelaar. "We hebben als bezetenen geplakt, en zijn daarbij het protocol uit het oog verloren."

Als goedmaker kregen de SP-campagnisten een lekkere kop koffie.

De SP waardeert het gebaar van het CDA; het conflictje is beslecht.

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.